Movies
Ratings
143

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0

AlienoidRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
The Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 3.5
DisobedienceRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0