Movies
Ratings
147
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0

Going by the BookRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5

WishRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5

CobwebRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5