Titles you rated

Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The CureRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0

FamilyhoodRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5

Happy TogetherRated ★ 3.0