Series
Ratings
37

Because I Want to TalkRated ★ 4.5
PerfumeRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
My Secret TerriusRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0

IljimaeRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0

A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0

One Spring NightRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5