Series
Ratings
68
The Last CzarsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
PlanetesRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0

Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 0.5

Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0

Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0