Series
Ratings
127

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0

Haikyuu!!Rated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5

The Third CharmRated ★ 4.5

The Beauty InsideRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.0
The Best HitRated ★ 4.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 4.0
JugglersRated ★ 3.5

MistyRated ★ 3.0