Titles you rated
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5

The RevenantRated ★ 4.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5

My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5