Series
Ratings
64
My Daughter the FlowerRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
GourmetRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 1.0

The Suspicious HousekeeperRated ★ 0.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5

IljimaeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0