Movies
Ratings
33
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0

War of the ArrowsRated ★ 5.0

ThirstRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0

MossRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0

Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0