Series
Ratings
40
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 2.5

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5

Oshi no KoRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 5.0

Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 5.0

AjinRated ★ 3.5

MashleRated ★ 3.5