Series
Ratings
180

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
IslandRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
JealousyRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
쿵야쿵야Rated ★ 5.0
Korean Ghost Stories-Agaya CheongsangajaRated ★ 1.5
Working Mom Parenting DaddyRated ★ 3.5
TV Novel: Love, My LoveRated ★ 2.5
Witch's CastleRated ★ 1.0
Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
The Flying SuperboardRated ★ 3.0