Series
Ratings
151
Breaking BadRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
김성근의 겨울방학Rated ★ 2.0
Not OthersRated ★ 3.5
원경: 단오의 인연Rated ★ 2.0
WongyeongRated ★ 2.5
Love Your EnemyRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5