Series
Ratings
39
2021 Summer Drama Collage: Monster MansionRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0

I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5

I Am SoloRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5