Series
Ratings
213
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5

Crime SceneRated ★ 3.5

Crime SceneRated ★ 4.0

Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
아이 엠 복서Rated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Physical: AsiaRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Into the White NightRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0