Titles you rated

Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
OperavoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0

A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0

One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0

Blue LockRated ★ 3.5

One Punch ManRated ★ 5.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5

Oshi no KoRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0