Series
Ratings
49
Margot vs LilyRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Moorim SchoolRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0