Series
Ratings
544

Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
HonourRated ★ 4.0

Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0

Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5

Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5

Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0