Series
Ratings
32
Dr. RomanticRated ★ 4.5

The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5

The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0