Series
Ratings
150
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The ClubhouseRated ★ 2.5
Dokkaebi: Wisdom HuntersRated ★ 1.0
BroadchurchRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 1.0
SuitsRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
So Not Worth ItRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Damn Good CompanyRated ★ 3.0
I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0