Series
Ratings
113
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.5
백종원의 3대천왕Rated ★ 1.5
Violet EvergardenRated ★ 2.5

백종원의 레미제라블Rated ★ 2.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Genius PaikRated ★ 2.5
무쇠소년단Rated ★ 3.0
Baek-packer Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
소주 랩소디Rated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5

전현무계획Rated ★ 2.5
무쇠소녀단Rated ★ 3.0