Series
Ratings
385
PlutoRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
MurderbotRated ★ 2.5
Battlestar GalacticaRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 2.5
Penny DreadfulRated ★ 2.5
Penny DreadfulRated ★ 2.5
Interview with the Vampire Season 2Rated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 3.5
Sugar Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
ConstellationRated ★ 2.5
The SerpentRated ★ 3.0
The Looming TowerRated ★ 2.5
Black SailsRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0