Series
Ratings
423
The Village BarberRated ★ 3.5

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5

Oshi no KoRated ★ 4.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 1.0
극한84Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
I Dol IRated ★ 1.5
Spring FeverRated ★ 2.5

One Punch Man Season 3Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
CasheroRated ★ 2.0
MurderbotRated ★ 4.0

Dan Da DanRated ★ 3.5
Physical: AsiaRated ★ 3.0

Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5