Series
Ratings
92
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Archive 81Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Physical: AsiaRated ★ 4.0
Tulsa King Season 2Rated ★ 3.0
Tulsa King Season 1Rated ★ 4.5
Special Ops: Lioness Season 2Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 2.0