Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5

PunchRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5

Take OffRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0

Nameless GangsterRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.5

UnbowedRated ★ 3.5

A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5

May 18Rated ★ 2.5

Miss GrannyRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.5

SunnyRated ★ 5.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0