Titles you rated
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 1.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0

My GirlRated ★ 5.0

On AirRated ★ 5.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0