Series
Ratings
18
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
D-DayRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair Princess IIIRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0