Series
Ratings
50
PluribusRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0