Titles you rated
신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 5.0
원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
Berserk Season 2Rated ★ 3.5