Movies
Ratings
138
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
American Pie 2Rated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Shrek the HallsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Ant BullyRated ★ 4.0

Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0