Movies
Ratings
38
Late BlossomRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5

A Moment to RememberRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.5

Architecture 101Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
BoltRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5

The Face ReaderRated ★ 3.5

Miss GrannyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5