Movies
Ratings
731
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0

Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
LucyRated ★ 0.5

Begin AgainRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5

Lump of SugarRated ★ 1.5
Lady and the TrampRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5