Series
Ratings
43
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
The FrogRated ★ 2.5
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.0
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Extras Season 2Rated ★ 4.5
ExtrasRated ★ 4.5
A Wilderness of ErrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.5
Catching KillersRated ★ 3.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
The War of the WorldsRated ★ 3.0
Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.Rated ★ 3.5