Movies
Ratings
79

2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0

SilencedRated ★ 2.0

My Sassy GirlRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0

The TowerRated ★ 4.0

PunchRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.0

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0