Movies
Ratings
175
Project Hail MaryRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

Princess MononokeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5

WhiplashRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
CurveRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
The Birth of KoreaRated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5

Source CodeRated ★ 4.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0

The UnjustRated ★ 4.0