Movies
Ratings
40
UpRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 2.0

PonyoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0