Series
Ratings
63
The Murky StreamRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Queen WooRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
AwakenRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 2.5
Double troubleRated ★ 2.5

My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.5