Series
Ratings
219
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 2.0

EntertainerRated ★ 1.5
My Horrible BossRated ★ 2.0
SoulRated ★ 2.5
MRated ★ 3.0
Super RookieRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.5