Movies
Ratings
61

ShrekRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0

The HostRated ★ 2.0

War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5

Spirited AwayRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0