Movies
Ratings
1127
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 1.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0

Murder ReportRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.0
Believer 2Rated ★ 1.5

PriestRated ★ 2.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0

Pretty CrazyRated ★ 1.5
NebraskaRated ★ 4.0

The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0