Titles you rated


The Cat ReturnsRated ★ 3.5
3-IronRated ★ 3.0

Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0

Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5

Porco RossoRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

Peppermint CandyRated ★ 3.0
Glory RoadRated ★ 4.0