Titles you rated

The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5

Triangle of SadnessRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The MotherRated ★ 2.5