Series
Ratings
118
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Strawberry MarshmallowRated ★ 5.0
Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 5.0

Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 4.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.5
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 5.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 4.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 5.0