Titles you rated

Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 0.5
Vampire IdolRated ★ 1.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5