Titles you rated

The Witcher Season 4Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
You Season 5Rated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Witcher: Blood OriginRated ★ 2.0
Twisted Metal Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 2.0