Series
Ratings
173
The Silent SeaRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0

When the Weather is FineRated ★ 3.5
Begin Again Season 3Rated ★ 5.0
The RainRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
WATCHERRated ★ 4.0

The Beauty InsideRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 2.5