Movies
Ratings
417
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
The Muppet Christmas CarolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Day of the DeadRated ★ 3.5
Holiday InnRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 2.5
HushRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 4.0
The Ones BelowRated ★ 1.5
The MonsterRated ★ 3.0
Break OtryvRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 4.0
One and TwoRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0