Movies
Ratings
91

Ode to My FatherRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 4.0

For the EmperorRated ★ 2.5

Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0

ChefRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0

ExitRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5

Voice of a MurdererRated ★ 3.0

Cold EyesRated ★ 3.0

The Man from NowhereRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0

The Art of SeductionRated ★ 3.0