Series
Ratings
48

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5

Blue LockRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0

Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0

Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5

Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
School Rumble: 2nd SemesterRated ★ 4.5
School RumbleRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0