Titles you rated
Altered StatesRated ★ 5.0
Naked LunchRated ★ 4.0
eXistenZRated ★ 4.0
Crimes of the FutureRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5

28 Years LaterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

Bring Her BackRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.0