Movies
Ratings
475
Good NewsRated ★ 4.0
Smile 2Rated ★ 1.5
The MatchRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 0.5
DuneRated ★ 4.5

The First Slam DunkRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0

Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0

Nothing SeriousRated ★ 3.0
Saw XRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0